Budowa nowego lokalu przy ul. Chemicznej!

    W styczniu 2017 roku rozpoczęła się budowa naszego nowego lokalu na ul. Chemicznej w Zielonej Górze. Początkowo lokal miał być 2-piętrowym budynkiem, lecz w efekcie końcowym budynek ma aż 6 pięter. Nasz lokal będzie się znajdował na parterze. Na ostatnim piętrze natomiast zostanie przygotowana duża sala, w której będą Państwo mogli organizować różnego rodzaju uroczystości.

   Ku Państwa oczekiwaniom, rozszerzamy nasze menu o kolejne potrawy, tak aby zaspokoić najróżniejsze wymagania gastronomiczne. Oczywiście prosimy się nie martwić, aktualne dania będą również sprzedawane w nowym lokalu 😊.  Zamierzamy urozmaicić menu specjalnie dla osób niejedzących mięsa, zależy nam na tym, aby każda osoba niezależnie od diety mogła znaleźć coś dla siebie.  Dodatkowo spełnimy oczekiwania dzieci, stworzymy specjalne dania dedykowane najmłodszym, które będą zachęcały do zjedzenia swoim kolorem oraz zapachem. Warto również wspomnieć o nowych deserach, które w przyszłości znajdą się w naszym menu, będą przygotowywane według oryginalnych wietnamskich receptur tak, aby móc rzetelnie oddać ich smak. Można się również spodziewać różnego rodzaju pysznych i orzeźwiających napojów azjatyckich. Najnowsze pozycje w jadłospisie przedstawimy Państwu wkrótce na naszej stronie. Nowo stworzone przez nas miejsce zapewni naszym Klientom niezapomniane kulinarne doznania prosto z Wietnamu.

   Przy ulicy Chemicznej powstanie lokal wyjątkowy z unikalnym, nowoczesnym azjatyckim wystrojem. Dlatego już niedługo zamierzamy Państwu pokazać wnętrze sali dla gości, aby mogli Państwo z nami wyczekiwać otwarcia lokalu, które nastąpi w Czerwcu 2020 roku.